Юридическій Магазинъ® виготовить для вас печатки, штампи, факсиміле, екслібрис, кліше, а також оснастку для печатки або штампа в Кропивницькому.

Печатки – атрибут будь-якого офіційного документу. Сучасні технології дозволяють зробити печатку будь-якої складності із захистом від підробки та логотипом. Печатки поряд з іншими елементами являються візитною карткою будь-якої компанії.

Штампи – допомагають полегшити повсякденну канцелярську роботу. Найчастіше штампи використовуються для внутрішніх документів та офіційних паперів і знаходяться в досить вільному доступі співробітників. Штампи замінюють записи діловодів в ситуаціях, які часто відбуваються, і як джерело офіційних даних про організацію надають документу офіційний вигляд.

Факсиміле – аналог або двійник власного підпису, або підпису керівника юридичної особи.

Екслібрис – оригінальний і незвичайний сувенір, який приємно подарувати начальнику, колезі, партнеру або другу. Чудовим подарунком вашій дитині стане дитячий екслібрис, виконаний за мотивами улюбленого мультфільму або книги вашого малюка.

Кліше – це гумовий елемент печатки, який виготовляється в різних формах (круглий, прямокутний, овальний, трикутний тощо) та за різними технологіями (лазерне гравірування, флеш-технологія тощо) згідно побажань замовника. Після змочування кліше в штемпельну фарбу, і подальшого проставляння на папері або іншому матеріалі, залишається відбиток із текстом/зображенням.

Оснастка для печатки або штампа:

Автоматична оснастка – пристрій для проставлення відбитків печатки або штампа, що містить у собі штемпельну подушку і володіє рядом безперечних переваг у порівнянні з ручними оснастками.

Ручна оснастка – пластиковий, дерев’яний або металевий корпус для закріплення кліше. Проставлення відбитка печатки або штампа виконується вручну з використанням настільної штемпельної подушки.